INFOLINIJA telefonas: +370 672 97600, el. paštas: info@aromata.lt

Kokį garintuvą - difuzorių eteriniams aliejams pasirinkti?

Eteriniai aliejai yra itin subtilios substancijos. Jas garinti reikia atsargiai ir pagarbiai. Itin svarbi yra aliejų garinimo temperatūra — optimaliausia +40-50°C.Kokybiškam ir tausojančiam garinimui yra skirti specialūs prietaisai - garintuvai (difuzoriai). Žvakiniai garintuvai, deja, dažniausiai netinkami dėl neteisingo dizaino, neužtikrinančio palankios temperatūros; aliejai tuomet tiesiog išverda ar sudega.
 
Klasikiniai eterinių aliejų garintuvai
Kvapų namuose siūlome įsigyti laiko patikrintus "klasikinius" garintuvus, kurių veikimui vanduo nenaudojamas.
AROMASTONE keraminis „kvapų akmuo“, sušylantis ir nuolat palaikantis optimalią garavimo temperatūrą. Tai visiškai saugus, švarus ir efektyvus aromatų skleidimo būdas — jam nereikia nei vandens, nei žvakių, nei liepsnos, veikia visiškai be garso. Dėl nedidelio dydžio gali visur keliauti su jumis: lengvai tilps rankinėje. 
 
AROMASTREAM garintuvas veikia ventiliatoriaus principu. Aparatas pučia ir garina ant kasetės užlašintus eterinius aliejus, nepakeisdamas jų aromatinių molekulių struktūros. Šis difuzorius greitai prikvėpina orą patalpoje — užtenka palaikyti įjungus vos 10-15 min. AROMASTREAM yra patikimas ilgo gyvavimo ciklo prietaisas, pagamintas Jungtinėje Karalystėje. Naudojamas sveikatinimo įstaigų, vaikų darželių, mokyklų, viešbučių, salonų ar biurų patalpose. Tai vienas populiariausių eterinių aliejų garintuvas pasaulyje — jį naudoja tiek sveikatinimo, aromaterapijos profesionalai, tiek privatūs asmenys. Galima įsigyti papildomą garintuvo kasetę.
 
USB garintuvas AromaKEY - su šiuo garintuvu eteriniais aliejais galima mėgautis bet kur, kur tik yra USB jungtis – dirbant kompiuteriu, vairuojant automobilį. Tereikia užlašinti kelis lašus savo mėgstamo eterinio aliejaus ar eterinių aliejų mišinio į difuzorių ir įkišti jį į USB lizdą. Viskas - po kelių minučių jau mėgausitės pasirinktu kvapu!
 
CARSCENTER automobiliams - skirtas saugiai ir greitai paskleisti eterinius aliejus automobilyje, tereikia ant difuzoriaus užlašinti kelis lašus aliejaus ir netrukus užuosite erdvėje pasklidusį kvapą. Turime specialų eterinių aliejų mišinį VAIRUOTOJAMS - garinkite kai laukia ilgas kelias, kai nuovargis mažina budrumą, kai reikia atgauti žvalumą.
 
 
Ultragarsiniai garintuvai
Ultragarsiniai difuzoriai SKYE, KASPER, ARRAN ir ATHENA eterinius garina kartu su vandeniu. Turi papildomą protarpinio režimo funkciją; be to, veikia kaip mini oro drėkintuvai ir dekoratyviniai/nakties šviestuvai. Elegantiško dizaino, iš bambuko, stiklo ar keramikos sukurti garintuvai tampa gražia ir stilinga interjero puošmena.
 
 
Garintuvai nebulizatoriai
Nebulizavimas yra viena naujausių eterinių aliejų garinimo technologijų. NAXOS ir MOBYSENS difuzorių veikimo principas yra nebulizavimas šaltu oru, šiuo metodu eteriniai aliejai yra suskaldomi į molekules ir jos išpurškiamos ore. Privalumai tokie, kad eteriniai aliejai garinant šiuo būdu nėra kaitinami, išsaugo savo pirmines terapines savybes ir orą pripildo neigiamų jonų, kurie atnaujina, grynina orą.
 

Kelios naudingos garinimo taisyklės:

  • Kelios trumpos sesijos per dieną po 5 – 15 min yra veiksmingesnės nei nepertraukiamas garinimas
  • Pradėkite nuo keleto lašų, vėliau kiekį galėsite padidinti
  • Kvapas turi būti vos juntamas, neturi erzinti; moterys jautresnės
  • Citrusų ar spygliuočių kvapai išgaruoja greičiau negu pačiulių, vetiverijų ar ylang ylang
  • Eterinių aliejų aerozolis gaivina orą, mažina mikrobų skaičių ir kartu padeda valytis kvėpavimo takams, subalansuoja emocijas, smegenų veiklą
  • Oro valymas: klasėse, kabinetuose, kur būna daug žmonių garinti reiktų per pertraukas, vaikams, žmonėms išsiskirsčius; ir po to išvėdinti atidarius langus.
Garintuvų palyginimo lentelę rasite čia.
Garintuvus apžiūrėti ir įsigyti galima visuose Kvapų namų salonuose, taip pat perkant internetu.
 

Susijusios prekės