INFOLINIJA telefonas: +370 675 80687, el. paštas: info@aromata.lt

Paskaita „Aromaterapija mamai ir kūdikiui pogimdyminiu laikotarpiu”, nuotolinė

Pradžia 18:30. Vieta: Zoom.
Kaina 29,00 €

Gimus kūdikiui įvyksta didžiulis pokytis moters gyvenime prie kurio reikia prisiderinti staiga - tai labai didelis emocinis sukrėtimas ir mažesnė arba didesnė fizinė trauma. Visiškai nauja atsakomybė už ką tik gimusį kūdikį, poreikis gebėti juo pasirūpinti. Aromaterapija gali būti greitas ir saugus būdas stabilizuoti emocijas, padėti organizmui greičiau atsistatyti po gimdymo, lengviau pradėti maitinti kūdikį krūtimi. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad aromaterapijoje labai svarbu saugumas - kūdikius maitinančioms moterims taikomi griežti eterinių aliejų naudojimo apribojimai, o kūdikiams iki 1 metų naudoti eterinių aliejų nerekomenduojama visai. Aromaterapijos dalis - hidrolatoterapija - saugus būdas pasirūpinti naujagimiais ir kūdikiais. Šios paskaitos tikslas - aptarti kaip saugiai naudoti aromaterapiją maitinančioms mamoms ir kūdikiams.

Paskaitoje aptarsime:

  • Kas yra aromaterapija ir kokie yra jos povekio būdai.
  • Kokios substancijos yra eteriniai aliejai ir kodėl ne visus juos galima naudoti krūtimi maitinančims moterims.
  • Kodėl eterinių aliejų naudojimas kūdikiams griežtai ribojamas.
  • Kas yra hidrolatai ir kodėl juos saugu naudoti net naujagimiams.
  • Kaip saugiai naudoti eterinius aliejus krūtimi maitinančioms moterims ir kokiems simptomams esant jie gali padėti.
  • Kokie hidrolatų naudojimo būdai yra saugūs kūdikiams ir kada jie gali padėti.
  • Kokius hidrolatus naudinga turėti auginant kūdikį.

Paskaitos metu pasidalinsime aromaterapiniais ir hidrolatoterapiniais receptais bei patarimais.
 

Eglė Juknevičienė. Aromatologė, sertifikuota Integratyvios prancūzų aromaterapijos specialistė, sertifikuota Eterinių aliejų biochemijos (mokslinės aromaterapijos, Scientific aromatherapy) specialistė, lektorė, edukologė, Lietuvos Aromaterapeutų Asociacijos narė.

Eglė yra sukaupusi 8 metų patirtį studijuojant, gilinantis ir praktiškai taikant aromaterapiją, skaitant edukacinio pobūdžio paskaitas, dalijantis aromaterapijos žiniomis asmeninaime Facebook puslapyje “Aromatologija”.

Jos išsilavinimas maisto ir cheminių technologijų srityje. Eglė domisi mitybos reikšme ir tendencijomis, fitoterapija, natūropatija. Integratyvios prancūziškosios aromaterapijos studijų metu didelį dėmesį skyrė natūropatijos ir aromaterapijos žinių apjungimui. Holistinio požiūrio į žmogaus sveikatą ir sveiko gyvenimo būdo propagavimas yra jos kasdieninio gyvenimo dalis.

Eglės klausytis malonu ir lengva. Svarbius teiginius grindžia nuorodomis į mokslinius šaltinius, mintis dėsto aiškiai ir logiškai, ir negaili dalintis patirtimis ir vertingomis įžvalgomis, net ir sudėtingus dalykus moka paaiškinti paprastai, pateikia pavyzdžių iš patirties.

Taip pat kviečiame klausytis 2022 m. - 2023 m. sukurto išsamaus paskaitų ciklo "Eterinių aliejų biochemija - kelias į kvapų terapijos pažinimą". Visą informaciją apie mokslu grįstą aromaterapijos paskaitų ciklą galite rasti čia.