INFOLINIJA telefonas: +370 675 80687, el. paštas: info@aromata.lt

Paskaita „Aromaterapija nėštumo ir gimdymo metu”, nuotolinė

Pradžia 18:30. Vieta: Zoom.
Kaina 29,00 €

Kūdikio laukimas - ypatingas metas moters gyvenime. Tačiau greta džiaugsmingo laukimo moteris patiria ir daug iššūkių susijusių su naujomis nepatirtomis emocijomis, fiziniais kūno pokyčiais. Bet koks poveikis - vaistų, cheminių medžiagų, vaistažolių ar eterinių aliejų, veikia ne tik būsimą mamą, bet ir labai jautrų, dar tik besivystantį kūdikį. Aromaterapija saugesnė ir švelnesnė terapija už daugelį kitų poveikių, tačiau ją taip pat reikia taikyti išmanančiai ir saugiai. Šios paskaitos pagrindinis tikslas - aptarti SAUGIOS aromaterapijos galimybes nėštumo ir gimdymo metu.

Paskaitoje aptarsime:

  • Kas yra aromaterapija ir kokie yra jos poveikio būdai.
  • Kokios substancijos yra eteriniai aliejai ir kodėl besilaukiančioms moterims ne visus juos galima naudoti.
  • Kokias būkles nėštumo metu gali palengvinti aromaterapija.
  • Kokius eterinius aliejus saugu naudoti nėštumo metu.
  • Kokie yra saugūs eterinių aliejų naudojimo būdai, išsiaiškinsime kaip saugiai garinti, kaip pasiruošti masažinį mišinį, kompresą ar vonelę.
  • Ar tikrai galima naudoti eterinius aliejus gimdymo metu ir kaip saugiai tai padaryti. 

Paskaitos metu pasidalinsime aromaterapiniais receptais ir patarimais.
 

Apie lektorę

Eglė Juknevičienė. Aromatologė, sertifikuota Integratyvios prancūzų aromaterapijos specialistė, sertifikuota Eterinių aliejų biochemijos (mokslinės aromaterapijos, Scientific aromatherapy) specialistė, lektorė, edukologė, Lietuvos Aromaterapeutų Asociacijos narė.

Eglė yra sukaupusi 8 metų patirtį studijuojant, gilinantis ir praktiškai taikant aromaterapiją, skaitant edukacinio pobūdžio paskaitas, dalijantis aromaterapijos žiniomis asmeninaime Facebook puslapyje “Aromatologija”.

Jos išsilavinimas maisto ir cheminių technologijų srityje. Eglė domisi mitybos reikšme ir tendencijomis, fitoterapija, natūropatija. Integratyvios prancūziškosios aromaterapijos studijų metu didelį dėmesį skyrė natūropatijos ir aromaterapijos žinių apjungimui. Holistinio požiūrio į žmogaus sveikatą ir sveiko gyvenimo būdo propagavimas yra jos kasdieninio gyvenimo dalis.

Eglės klausytis malonu ir lengva. Svarbius teiginius grindžia nuorodomis į mokslinius šaltinius, mintis dėsto aiškiai ir logiškai, ir negaili dalintis patirtimis ir vertingomis įžvalgomis, net ir sudėtingus dalykus moka paaiškinti paprastai, pateikia pavyzdžių iš patirties.

Taip pat kviečiame klausytis 2022 m. - 2023 m. sukurto išsamaus paskaitų ciklo "Eterinių aliejų biochemija - kelias į kvapų terapijos pažinimą". Visą informaciją apie mokslu grįstą aromaterapijos paskaitų ciklą galite rasti čia.