Kodėl Kvapų namai PRIEŠ palmių aliejų

Kodėl Kvapų namų produktuose nėra palmių aliejaus, ir produktų su juo? Dažnai to klausia tiek natūralaus kremo ieškantys pirkėjai, tiek naminio muilo gamintojai, perkantys ingredientus savo kūriniui.

Atsakome: Tai mūsų principas - NIEKADA NETURĖJOME, NETURIME IR NETURĖSIME PALMIŲ ALIEJAUS ir produktų su juo! 
Mums jo niekada neprireikė ir toliau nesiruošiame jo naudoti, o populiarieji Kvapų namų muilai - geri, gražūs ir be šio abejotino ingrediento.

Esame PRIEŠ palmių aliejų kosmetikoje, ir jus taip pat raginame peržiūrėti savo vartojimo įpročius - tai dar vienas žingsnelis išlaikyti mūsų nuostabią planetos gamtą. Milžiniškas pigaus palmių aliejaus poreikis - labai didelio masto problema, kuria turėtų susirūpinti viso pasaulio gyventojai. Atogrąžų miškų kirtimas ir palmių plantacijų sodinimas aliejaus gamybai kelia didžiulį pavojų mūsų planetos biologinei įvairovei, įskaitant orangutanus, kuriuos jau kelis dešimtmečius tyrinėja garsi lietuvė mokslininkė Birutė Galdikas. Pasak dr. B. Galdikas, būtent mes, vartotojai, vengdami produktų - kosmetikos ir maisto - su palmių aliejumi, galime padėti sustabdyti šią pražūtingą veiklą.

Dr.B. Galdikas interviu apie atogrąžų miškams ir jų bioįvairovei iškilusį pavojų tenkinant vartotojų (mūsų) poreikį pigiam palmių aliejui.http://grynas.delfi.lt/…/dr-birute-galdikas-gamintojus-reik…

http://www.greenpeace.org/…/System-templat…/Search-results/…

Susijusios prekės

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades