INFOLINIJA telefonas: +370 675 80687, el. paštas: klausimai@aromata.lt

Kvapų namų laboratorijoje – aukštosios technologijos ir tikra, ne „popierinė“ kokybė

Būdami didžiausi Lietuvoje aromaterapijos ir natūralios kosmetikos produktų gamintojai, Kvapų namai yra investavę į modernią tyrimų ir naujų produktų kūrimo laboratoriją. Tokios specializacijos laboratorija yra vienintelė Lietuvoje.

Daugelis yra linkę kliautis kokybės dokumentais ir įvairiais sertifikatais. Tačiau mūsų > 12 metų patirtis rodo, kad dažnai dokumentuose deklaruojama kokybė tėra popierinė ir neatspindi realybės. Moderni analitiniai prietaisai ir tyrėjų-specialistų kompetencija leidžia mums atsirinkti ir naudoti geriausias, taip pat - retas, savos gamybos žaliavas, užtikrinti aukščiausią produktų kokybę de facto, gaminant sudėtingos receptūros aromatinius ir kosmetikos produktus.

Gamyboje naudojame tik natūralios kilmės medžiagas, be to vengiame technologinių priedų, įskaitant konservantus, todėl nuolat tenka atlikti daugybę tyrimų ir eksperimentų, ieškoti alternatyvių būdų, kaip užtikrinti gaminių mikrobiologinę saugą, išgauti reikiamą produkto konsistenciją, tekstūrą, kvapą ir kitas savybes, kurių tikisi šiandieninis vartotojas.

Turėdami modernią įrangą galime tyrimais pagrįsti ir sudėtinių dalių, ir gatavų produktų efektyvumą bei saugą.

Vienas svarbiausių prietaisų - modernus Shimadzu chromatografas su masių spektrometru (GCMS sistema), kuriuo tiriame eterinių aliejų ir kitų aromatinių produktų cheminę sudėtį, nustatome alergenus, priemaišas, pesticidus, ir pan. jeigu tokių esama. 

Olfaktometras skirtas aromatams registruoti ir identifikuoti uodimo procese: tai nepakeičiamas kvapiųjų produktų kūrėjų ir parfumerių darbo įrankis, atveriantis įmonės kvapų kūrėjų komandai iš esmės naujas galimybes, intensyvesnį kūrybinį procesą ir spartesnį unikalių aromatinių ir parfumerinių produktų pateikimą rinkai. 

Mikrobiologijos laboratorija užtikrina ir palaiko mikrobiologinę žaliavų ir gatavų produktų kokybę ir atitiktį standartams.

Odos analizatorius leidžia mums tirti Kvapų namuose kuriamų kosmetikos receptūrų efektyvumą, objektyviai įvertinti ar produktas gerai drėkina, maitina, stangrina odą.

Vis daugiau žaliavų gaminame patys iš vietinės Lietuvos floros, todėl mums patiems tenka įvertinti, ar žaliava yra švari ir kokybiška, biologiškai aktyvi, ar tinkama aromaterapijai, kosmetikos gamybai.Turėdami nuosavą laboratoriją, galime užtikrinti savo klientus, kad ir mūsų augalų ekstraktai, ir iš jų kuriami produktai yra efektyvūs ir absoliučiai saugūs.

Kosmetikos gamintojai žaliavas dažniausiai perka iš didmenininkų, turinčių didelį produktų asortimentą ir galinčių suteikti informaciją apie žaliavų kokybę. Kvapų namuose pirmenybę teikiame nedidelių ūkių ir distiliuotojų produkcijai, jie patys dažnai neturi galimybės atlikti tyrimų ir pateikti reikiamų kokybės dokumentų. Kvapų namuose esame įsitikinę, kad aukščiausios kokybės augalinius ekstraktus sugeba pagaminti tik nedideli šeimyniniai ūkiai, mažieji augintojai, laukinių augalų rinkėjai ir perdirbėjai, tad pasirinkdami juos savo partneriais, atliekame ir socialinę misiją: remiame veiklą ir padedame išlaikyti šeimas, vietos bendruomenes, ypač neturtinguose kraštuose.

Kvapų namų tyrimų ir naujų produktų kūrimo laboratorijoje jau dabar sukurtos trys naujos darbo vietos: chemiko-analitiko, mikrobiologo ir dermatologo.

----------
Laboratorijos plėtros projekto vertė 474.567,00 Lt. Didžiąją lėšų dalį, t.y. 332.196,00 Lt skyrė Europos regioninės plėtros fondas pagal ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę “Intelektas LT+”
 

Susijusios prekės

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades