INFOLINIJA telefonas: +370 675 80687, el. paštas: info@aromata.lt

Užsakomieji renginiai Kvapų namuose

Aromaterapijos paskaitos, natūralių kvepalų dirbtuvės, natūralios kosmetikos dirbtuvės - kviečiame įdomiai ir naudingai praleisti laisvalaikį ir kartu giliau panirti į nuostabų ir paslaptingą Augalų ir jų kvapų pasaulį!

Renginiai vyksta:

  • Vilniuje Kvapų namų salone Šaltinių g. 22
  • Kaune Kvapų namų salone Vilniaus g. 37

Mieli bičiuliai, kviečiame užsisakyti edukacinius-pramoginius renginius kolektyvui, šeimai ar draugų kompanijai:

  • Šviežios kosmetikos gaminimo pamoka. Dalyvių skaičius 5-12 žmonių, renginio kaina 259-420€. Trukmė apie 2 val. Į kainą įskaičiuotos reikalingos priemonės ir žaliavos 1-am pasirinktam kosmetikos produktą iš siūlomo "meniu" (kremai, kaukės, šveitikliai, balzamai); galima gamintis ir daugiau produktų už papildomą mokestį. Renginio pradžioje – trumpa įvadinė specialistės paskaita.
  • Kvepalų dirbtuvės. Dalyvių skaičius 5-12 žmonių, renginio kaina 315-350€. Trukmė apie 2,5-3 val. Vedami botaninės parfumerijos specialsitės dalyviai individualiai susikuria ir pasigamina purškiamus kvepalus arba namų kvapus, 1 vnt, estetiškoje parfumerinėje pakuotėje.
  • Edukacinis-pramoginis renginys augalų kvapų pažinimo, aromaterapijos, alternatyvios tvarios kosmetikos pažinimo temomis. Turinys derinamas su užsakovu. Dalyvių skaičius 5-25 žmonės, renginio kaina 259-350€. Trukmė apie 1,5-2 val..

Platesnė informacija el.paštu: info@aromata.lt

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes su jumis susisieksime dėl galimybės suorganizuoti užsakomąjį renginį.

Laukeliai pažymėti * yra privalomi.

 

.

Susijusios prekės