INFOLINIJA telefonas: +370 675 80687, el. paštas: info@aromata.lt

Natūralūs Kvapų namų muilai

 

Mūsų muilai dėl savo sudėties ir unikalaus Kvapų namų gamybos būdo yra absoliuti retenybė.

  • Gamybos proceso metu naudojame daug rankų darbo. 
  • Gaminame iš nerafinuotų šalto spaudimo aliejų; brangi žaliava, bet jūs žinote, kad mes į kompromisus dėl kokybės nesileidžiame; "gėda pelėda" tiems, kurie muilus verda iš keliskart pigesnių rafinuotų riebalų, palmių aliejaus, o kainą plėšia kaip už gerus.
  • Visų muilų pagrindas – mūsų švelnusis nerafinuotas sviestmedžių sviestas, kokosų aliejus, kiti augalų ekstraktai ir moliai; kvėpiname tik grynais nestandartizuotais eteriniais aliejais. 
  • Visuose mūsų muiluose yra 8-10% "laisvų" sviestmedžių ir kitų aliejų, su visomis juose esančiomis odai naudingomis gėrybėmis.
  • Todėl mūsų muilai nesausina ir nedirgina odos; tinka ne tik rankoms, bet ir visam kūnui prausti, net plaukams trinkti.
  • Nenaudojame palmių aliejaus ir iš jo pagamintų ingredientų; gyvūninių riebalų; sintetinių dažų, kvapų ir kietiklių.

 

Ko neturėtų būti gerame muile?

Jei rūpinatės, kad nebūtų kertami atogrąžų miškai (interviu su orangutanų tyrinėtoja dr.Birute Galdikas), nepirkite produktų su palmių/alyvpalmių aliejumi ar iš jo pagamintomis medžiagomis:

  • Elaeis guineensis oil (alyvpalmių aliejus), Elaeis guineensis kernel oil (alyvpalmių branduolių aliejus), Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Palm oil polyglyceryl esters, PEG palm glycerides ir pan.

Muilo grožį kuria, bet odai visiškai nereikalingi yra ir kiti technologiniai muilų priedai: Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate

 

Ar žinojote, kad dar daugiau įvairiausių cheminių medžiagų  reikia skystam muilui pagaminti? Tad jei norite naudoti kuo natūralesnius ir mažiau aplinką ir jūsų odą teršiančius produktus (ar geriau "labiau aplinką ir odą tausojančius produktus"?), pirmenybę teikite kietiems muilams.

Susijusios prekės