INFOLINIJA telefonas: 8 684 45676, el. paštas: klausimai@aromata.lt Dirbame 9–22 val.

Kaip pirkti


Kvapų namų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti produktų tiesiai iš mūsų lentynų ir tokiomis pat kainomis, kaip ir mūsų salonuose. Papildomai kainuos tik siuntimas (pašto išlaidos).

Kaip pirkti?

  • meniu lauke išsirinkite prekės fasuotę, nurodykite jos kiekį, ir spauskite „įsidėti į krepšelį“. Jeigu prekės kairėje nėra meniu lauko su kaina - tos prekės šiuo metu neturime, arba ji nesiunčiama.
  • peržiūrėkite krepšelio turinį (spauskite vežimėlio ženklą puslapio viršuje) ir, jei viskas tinka - spauskite „toliau“.
  • įrašykite savo asmens duomenis, adresą, telefoną ir paspauskite „paruošti sąskaitą“ (užsakymas automatiškai iškeliauja mums). Jeigu esate užsiregistravę mūsų parduotuvėje anksčiau, dar kartą šios informacijos pildyti nereikės - ji bus užpildyta automatiškai.
  • Gavę jūsų užsakymą mes jį patvirtinsime jūsų nurodytu el.paštu ir atsiųsime jums sąskaitą apmokėjimui. Ši sąskaita yra virtuali (neieškokite jos prisegtos atskiru dokumentu), ir yra pasiekiama paspaudus laiške esančią nuorodą. Mokėjimą atlikite į virtualioje sąskaitoje nurodytą Kvapų namų sąskaitą. Gavę jūsų apmokėjimą išsiųsime prekes ir PVM sąskaitą-faktūrą nurodytu adresu.
Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades