INFOLINIJA telefonas: +370 675 80687, el. paštas: klausimai@aromata.lt

Kalėdinė paskaita-kontempliacija

Sakralus laikas ir erdvė. Olfaktorinės realybės fragmentai skubos kultūroje (humanitarinis požiūris, sensorinė etnografija)

 

Kokie kultūriniai modeliai ir artefaktai nūdien manifestuojasi kaip šventės ženklai ir simboliai? Nauja ir įdomu, kaip kultūriniai reiškiniai suvokiami ir priimami jausminiu (neapčiuopiamu) požiūriu; tokius procesus leidžia tyrinėti pastaraisiais metais aktualizuoti sensorinės bei refleksyviosios etnografijos metodai.

Kviesiu pasidalinti patirtimis, kaip subjektyviai suvokiame ir kuriame šventės aplinką: kokiomis vertybėmis / idėjomis vadovaujamės, kokios patirtys ir emocinės prielaidos lemia mūsų lūkesčius, kaip išorinis šventės spindesys ir kasdieniai rūpesčiai susisieja su vidúje būsena.

Asmens vidaus pasaulio pajautimus spartina išskirtinė, jauki ir komfortiška, ypatinga aplinka, todėl susitikimo metu uosime specialiai šią temą atliepiančius kvapus, fiksuosime emocijų ir minčių konstruojamas asociacijas. Dalinsimės įspūdžiais, inspiracijomis ir šventine nuotaika.

Vieta: Kvapų namų salonas Kaune, Vilniaus g. 37. 

Pradžia:18.30 val. Renginio trukmė: 1–1.30 val.

Paskaita nemokama, bet būtinai prašome registruotis tel. 8 670 82 811

Paskaitą-kontempiaciją veda humanitarinių mokslų daktarė, etnologė, šiuolaikinės alternatyvios kultūros tyrinėtoja, Lietuvos aromaterapeutų asociacijos tikroji narė Reda Šatūnienė.

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades