Natūralių kvepalų parfumerinės dirbtuvės Kaune (vakarinės)

Norinčiuosius labiau pažinti parfumerijos sritį ir išbandyti save kuriant kvepalus kviečiame į trumpąsias, vakarines kvepalų dirbtuves. Jos vyks nuo 18 val., todėl yra labai tinkamos dirbantiems. 

Dirbtuvių metu pradedančius kvepalų kūrėjus pakviesime artimiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie kvepalų kūrimo paslapties ir pamėginti įgyvendinti savo svajonę: susikurti sau ar dovanų unikalius, natūralius kvepalus iš eterinių aliejų, absoliutų, ekstraktų.

Dirbtuvių pabaigoje rankoje laikysite 30 ml savo individualių kvepalų buteliuką!  Laukiame naujokų ir jau buvusių!

Tema: prabangios gėlės – OSMANTAI, TUBEROZOS, LOTOSAI, YLANGAI

Kviečiame pasinerti į PRABANGIŲ žiedų SALDUMĄ, tyrinėti gėlių absoliutus, eterinius aliejus ir ekstraktus. Jūsų laukia paslaptingieji osmantai, egzotiški lotosai, svaiginantys ylang-ylangai, kilnios tuberozos ir kitų nuostabiai kvapnių žiedų prabanga. Kvapų namuose Jūsų laukia pasimatymas su GĖLĖMIS!

PROGRAMA:
• Susipažinimas su kvapų palete;
• Savo kvepalų formulės kūrimas;
• Kvepalų kūrimas.

MEDŽIAGOS: 100% natūralūs absoliutai, ekstraktai, eteriniai aliejai. Skiedimas: etilo alkoholis. 

DATA: lapkričio  15d. penktadienis. LAIKAS:  18.00 val., trukmė ~ 3 h (iki ~ 21 h)

VIETA: Kvapų namai Kaune, Vilniaus g.37.

REGISTRACIJA: šiek tiek aukščiau šiame puslapyje.

KAINA: 35 Eur, sumokama registruojantis. Šią kainą sudaro paskaita, kvapų paletė, darbo priemonės, natūralios substancijos kvepalams, jūsų sukurti kvepalai. Dirbama mažoje, iki 10 žmonių grupėje, todėl vietų skaičius ribotas.

NUOLAIDA. Dirbtuvių dalyviams taikome 20 % nuolaidą visoms prekėms (išskyrus garintuvus).

Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

SVARBU! Prašome ateiti neprisikvėpinus – jūsų kvepalų aromatas trukdys jums (ir greta sėdinčiam kolegai) uosti substancijas ir dirbti su kvapų palete kuriant kvepalus.
Turėkite užrašų knygutę ir rašymo priemonę kvapų aprašymams ir formulei skaičiuoti.Daugiau apie Kvapų namų kvepalų dirbtuves

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades