Natūralių kvepalų parfumerinės dirbtuvės Kaune (vakarinės)

Norinčiuosius labiau pažinti parfumerijos sritį ir išbandyti save kuriant kvepalus kviečiame į trumpąsias, vakarines kvepalų dirbtuves. Jos vyksta  penktadienį, nuo 18 val., todėl yra labai tinkamos dirbantiems (jau dalyvavę tokiose dirbtuvėse, gali ateiti 30 min vėliau, praleisdami jau girdėtą įžanginę paskaitą). 

Dirbtuvių metu pradedančius kvepalų kūrėjus pakviesime artimiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie kvepalų kūrimo paslapties ir pamėginti įgyvendinti savo svajonę: susikurti sau ar dovanų unikalius, natūralius kvepalus iš eterinių aliejų, absoliutų, ekstraktų.

Dirbtuvių pabaigoje rankoje laikysite 30 ml savo individualių kvepalų buteliuką!  Laukiame naujokų ir jau buvusių!

Tema: SMILKALAI, DERVOS ir AMBRINIAI aromatai 

Kas gali būti labiau intriguojančio negu aromatinės dervos, smilkalai, prabangi mediena – vieni seniausių parfumerinių ingredientų. Klasikiniai rytietiški kvepalai retai apsieina be šių „sunkiasvorių“ aromatų, kurie niekada neišeina iš mados. Šilti, dūminiai, bažnytiniai, sunkūs – šioje temoje daugybė variacijų. Ne šiaip tai yra viena mėgstamiausių nišinės parfumerijos menininkų krypčių. 

 

PROGRAMA:
• Susipažinimas su kvapų palete;
• Savo kvepalų formulės kūrimas;
• Kvepalų kūrimas.

MEDŽIAGOS: 100% natūralūs absoliutai, ekstraktai, eteriniai aliejai. Skiedimas: etilo alkoholis. 

DATA: rugsėjo 20 d. penktadienis. LAIKAS:  18.00 val., trukmė ~ 3 h (iki ~ 21 h)

VIETA: Kvapų namai Kaune, Vilniaus g.37.

REGISTRACIJA: šiek tiek aukščiau šiame puslapyje.

KAINA: 35 Eur, sumokama registruojantis. Šią kainą sudaro paskaita, kvapų paletė, darbo priemonės, natūralios substancijos kvepalams, jūsų sukurti kvepalai. Dirbama mažoje, iki 10 žmonių grupėje, todėl vietų skaičius ribotas.

NUOLAIDA. Dirbtuvių dalyviams taikome 20 % nuolaidą visoms prekėms (išskyrus garintuvus).

Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

SVARBU! Prašome ateiti neprisikvėpinus – jūsų kvepalų aromatas trukdys jums (ir greta sėdinčiam kolegai) uosti substancijas ir dirbti su kvapų palete kuriant kvepalus.
Turėkite užrašų knygutę ir rašymo priemonę kvapų aprašymams ir formulei skaičiuoti.Daugiau apie Kvapų namų kvepalų dirbtuves

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades