INFOLINIJA telefonas: 8 684 45676, el. paštas: klausimai@aromata.lt

Natūralių kvepalų parfumerinės dirbtuvės Vilniuje (vakarinės)

Norinčiuosius labiau pažinti parfumerijos sritį ir išbandyti save kuriant kvepalus kviečiame į trumpąsias, vakarines kvepalų dirbtuves. Jos vyks nuo 17 val., todėl yra labai tinkamos dirbantiems. 

Dirbtuvių metu pradedančius kvepalų kūrėjus pakviesime artimiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie kvepalų kūrimo paslapties ir pamėginti įgyvendinti savo svajonę: susikurti sau ar dovanų unikalius, natūralius kvepalus iš eterinių aliejų, absoliutų, ekstraktų.

Dirbtuvių pabaigoje rankoje laikysite 30 ml savo individualių kvepalų buteliuką!  Laukiame naujokų ir jau buvusių!

Tema: Kvepalai RUDENIUI 

Tik jūs žinote, kokie turėtų rudenį būti jūsų kvepalai. Todėl šios dirbtuvės – tai nuostabi galimybė savo fantaziją nukreipti kokia tik norite linkme: ar tai bus jaukūs pudriniai lyg šiltas kašmyro megztukas kvepalai, ar apklojantys saldžiu ambriniu sunkumu, prabangiu muskusu, o gal prabėgusią vasarą primenantys gaivūs citrusiniai ir lengvų gėlių? Ant dirbtuvių stalo dalyvių lauks viena gausiausių medžiagų kolekcijų parfumerinių dirbtuvių istorijoje.

 

PROGRAMA:
• Susipažinimas su kvapų palete;
• Savo kvepalų formulės kūrimas;
• Kvepalų kūrimas.

MEDŽIAGOS: 100% natūralūs absoliutai, ekstraktai, eteriniai aliejai. Skiedimas: etilo alkoholis. 

DATA: spalio 18 d. penktadienis. LAIKAS:  17.00 val., trukmė ~ 3 h (iki ~ 20 h)

VIETA: Kvapų namai, Šaltinių g. 22 Vilnius. 

REGISTRACIJA: šiek tiek aukščiau šiame puslapyje.

KAINA: 35 Eur, sumokama registruojantis. Šią kainą sudaro paskaita, kvapų paletė, darbo priemonės, natūralios substancijos kvepalams, jūsų sukurti kvepalai. Dirbama mažoje, iki 10 žmonių grupėje, todėl vietų skaičius ribotas.

NUOLAIDA. Dirbtuvių dalyviams taikome 20 % nuolaidą visoms prekėms (išskyrus garintuvus).

Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

SVARBU! Prašome ateiti neprisikvėpinus – jūsų kvepalų aromatas trukdys jums (ir greta sėdinčiam kolegai) uosti substancijas ir dirbti su kvapų palete kuriant kvepalus.
Turėkite užrašų knygutę ir rašymo priemonę kvapų aprašymams ir formulei skaičiuoti.Daugiau apie Kvapų namų kvepalų dirbtuves

 

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades