Natūralių kvepalų dirbtuvės Vilniuje (vakarinės)

Norinčiuosius labiau pažinti parfumerijos sritį ir išbandyti save kuriant kvepalus kviečiame į trumpąsias, vakarines kvapų maišymo meno dirbtuves. Jos prasideda 18 val., todėl yra labai tinkamos dirbantiems. Dirbtuvių metu pradedančius kvepalų kūrėjus pakviesime artimiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie kvepalų kūrimo paslapties ir pamėginti įgyvendinti savo svajonę: susikurti sau ar dovanų unikalius, natūralius kvepalus.

LAPKRIČIO 8 d., ketvirtadienį, vakare 18.15

Tema: Prabangių GĖLIŲ ŽIEDŲ ir šilti MEDIENOS kvapai

Atrasime, uosime, apdainuosime. Rečiausias, unikaliausias gėlių substancijas: aksominius osmantus, dieviškas plumerijas, dangiškus gvazdikus, jungsime su  harmonizuojančiais medienos kvapais, dirbsime su  santalais, laukiniais maumedžiais, kedrų įvairove. Norime Jus nustebinti – paletę pasipildėme naujienomis.

Tai paskutinės kvapų maišymo dirbtuvės šiais metais.

 

PROGRAMA:
• Susipažinimas su kvapų palete;
• Savo kvepalų formulės kūrimas;
• Kvepalų kūrimas.

 

VIETA: Šaltinių g. 22, Vilnius (Kvapų namai)

REGISTRACIJA: šiek tiek aukščiau šiame puslapyje.

KAINA: 31 Eur, sumokama registruojantis. Šią kainą sudaro paskaita, kvapų paletė, darbo priemonės, natūralios substancijos kvepalams, jūsų sukurti kvepalai. Dirbama mažoje, iki 10 žmonių grupėje, todėl vietų skaičius ribotas. 
Mokestis už šiuos renginius negrąžinamas. Turite galimybę savo bilietą į renginį parduoti kitam asmeniui.

NUOLAIDA. Dirbtuvių dalyviams taikome 10 % nuolaidą visoms prekėms (išskyrus garintuvus).

Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

SVARBU! Prašome ateiti neprisikvėpinus – jūsų kvepalų aromatas trukdys jums (ir greta sėdinčiam kolegai) uosti substancijas ir dirbti su kvapų palete kuriant kvepalus.
Turėkite užrašų knygutę ir rašymo priemonę kvapų aprašymams ir formulei skaičiuoti.Daugiau apie Kvapų namų kvepalų dirbtuves

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades