INFOLINIJA telefonas: 8 684 45676, el. paštas: klausimai@aromata.lt

Natūralių kvepalų dirbtuvės Vilniuje

Norinčiuosius labiau pažinti parfumerijos sritį ir išbandyti save kuriant kvepalus kviečiame į trumpąsias kvapų maišymo meno dirbtuves. Dirbtuvių metu pradedančius kvepalų kūrėjus pakviesime artimiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie kvepalų kūrimo paslapties ir pamėginti įgyvendinti savo svajonę: susikurti sau ar dovanų unikalius, natūralius kvepalus.

Vasario 9 d., šeštadienį

Tema: MEDŽIAI, DERVOS, GĖLĖS

Dienoms ilgėjant kviečiame į pasimatymą su kvapais. Tą šeštadienį jums paruošime Kvapų namų kolekcijos mėgstamiausius. Taurus santalas, vaiskios pušys, saldūs kėniai. Rami bosvelija, žemiška mira, ąžuolų sąmanos. Auksiniai čampakų žiedai, gaivios rožės, gėliški ylangai. Ateikite susikurti bundantį pavasarį.

PROGRAMA:
• Susipažinimas su kvapų palete;
• Savo kvepalų formulės kūrimas;
• Kvepalų kūrimas.


LAIKAS:  vasario 9 d. 12.00 val., trukmė 3 h.  

VIETA: Šaltinių g. 22, Vilnius (Kvapų namai)

REGISTRACIJA: šiek tiek aukščiau šiame puslapyje.

KAINA: 30 Eur, sumokama registruojantis. Šią kainą sudaro paskaita, kvapų paletė, darbo priemonės, natūralios substancijos kvepalams, jūsų sukurti kvepalai. Dirbama mažoje, iki 10 žmonių grupėje, todėl vietų skaičius ribotas.

NUOLAIDA. Dirbtuvių dalyviams taikome 10 % nuolaidą visoms prekėms (išskyrus garintuvus).

Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

SVARBU! Prašome ateiti neprisikvėpinus – jūsų kvepalų aromatas trukdys jums (ir greta sėdinčiam kolegai) uosti substancijas ir dirbti su kvapų palete kuriant kvepalus.
Turėkite užrašų knygutę ir rašymo priemonę kvapų aprašymams ir formulei skaičiuoti.Daugiau apie Kvapų namų kvepalų dirbtuves

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades