Natūralių kvepalų dirbtuvės Vilniuje

Klasikinių, purškiamų kvepalų dirbtuvės! 

Norinčiuosius labiau pažinti parfumerijos sritį ir išbandyti save kūryboje kviečiame į trumpąsias individualių kvepalų dirbtuves.

Dirbtuvių metu pradedančius kvepalų kūrėjus pakviesime artimiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie kvepalų kūrimo paslapties ir pamėginti įgyvendinti savo svajonę: susikurti sau ar dovanų unikalius, natūralius kvepalus iš eterinių aliejų, absoliutų, ekstraktų.

Dirbtuvių pabaigoje rankoje laikysite 30 ml savo individualių kvepalų buteliuką!  Laukiame naujokų ir jau buvusių!

Tema: prabangios gėlės – OSMANTAI, TUBEROZOS, LOTOSAI, YLANGAI! 

Kviečiame pasinerti į PRABANGIŲ žiedų SALDUMĄ, tyrinėti gėlių absoliutus, eterinius aliejus ir ekstraktus. Jūsų laukia paslaptingieji osmantai, egzotiški lotosai, svaiginantys ylang-ylangai, kilnios tuberozos ir kitų nuostabiai kvapnių žiedų prabanga. Ateikite, Kvapų namuose Jūsų laukia pasimatymas su GĖLĖMIS!

 

PROGRAMA:
• Susipažinimas su kvapų palete;
• Savo kvepalų formulės kūrimas;
• Kvepalų kūrimas.

MEDŽIAGOS: 100% natūralūs absoliutai, ekstraktai, eteriniai aliejai. Skiedimas: etilo alkoholis. 

DATA: gegužės 11 d. šeštadienis, LAIKAS:  11.30 val., trukmė ~ 3 h 

VIETA:  Šaltinių g. 22, Vilnius

REGISTRACIJA: šiek tiek aukščiau šiame puslapyje. Prašome registruotis tik tvirtai apsisprendusius dalyvauti, neatvykus į renginį – pinigai nėra grąžinami. Galima dalyvavimo teisę perleisti kitam asmeniui. 

KAINA: 35 Eur, sumokama registruojantis. Šią kainą sudaro paskaita, kvapų paletė, darbo priemonės, natūralios substancijos kvepalams, jūsų sukurti kvepalai. Dirbama mažoje, iki 10 žmonių grupėje, todėl vietų skaičius ribotas.

NUOLAIDA. Dirbtuvių dalyviams taikome 20 % nuolaidą visoms prekėms (išskyrus garintuvus).

Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

SVARBU! Prašome ateiti neprisikvėpinus – jūsų kvepalų aromatas trukdys jums (ir greta sėdinčiam kolegai) uosti substancijas ir dirbti su kvapų palete kuriant kvepalus.
Turėkite užrašų knygutę ir rašymo priemonę kvapų aprašymams ir formulei skaičiuoti.Daugiau apie Kvapų namų kvepalų dirbtuves

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades