Aromaterapijos pamokos Vilniuje

Kviečiame į aromaterapijos pamokų ciklą su medicinos mokslų daktare, klinikinės aromaterapijos (Advanced Clinical Aromatherapy) specialiste dr. Rūta Aldonyte. 
Pamokos vyks trečiadienių vakarais nuo 2017 m. vasario 08 d. iki birželio 21 d. 


Temos ir kalendorius:
 

  1. Eterinių aliejų cheminė sudėtis, funkcinės grupės ir esminės charakteristikos - 02.08 Tiek patyrusiems, tiek naujiems vartotojams aktualios žinios apie pagrindines sudedamasiąs eterinių aliejų molekules, jų funkcines grupes: monoterpenus, diterpenus, seskviterpenus, alkoholius, ketonus, fenolius, aldehidus, oksidus, eterius ir esterius… Kokios šių substancijų savybės, poveikiai, pavojai. Atpažindami esmines kievieno eterinio aliejaus veikliąsias substancijas išmoksime keisti eterinius aliejus vienus kitais, juos derinti ir maišyti
  2. Peršalimai, kvėpavimo takų ligos ir aromaterapija vaikams ir saugusiems - 02.22 Sužinokime ligų mechanizmus ir pagalbos priemones. Kokiais eteriniais aliejais galime paveikti negalavimus, užkirsti kelią susirgimui, ar atkurti sveikatą. Kalbėsime apie vaikų ir suaugusių kvėpavimo takų ir susijusius infekcinius susirgimus
  3. Eterinių aliejų saugumas ir vartojimo keliai - 03.08 Eteriniai aliejais mus pasiekia įvairiais keliais: per odą, kvėpavimo keliu, per virškinimo traktą, gleivines… Žinios apie šių patekimo kelių ypatybes padės išsirinkti vartojimo būdus, numatyti pavojus ir geriausius mišinius. Taip pat aptarsime saugumo problemas: šalutinius poveikius, galimas komplikacijas, būdus jų išvengti
  4. Eteriniai aliejai moters vaisingumui ir sveikatai, nėštumui, gimdymui ir pogimdyviniam laikotarpiui - 03.22 Aromaterainės priemonės tinka moters sveikatai puoselėti ir palaikyti - sužinokme kaip. Nėštumo laikotarpiu, kai norisi ypatingai saugoti savo ir kūdikio organizmą, irgi galima pasitikėti aromaterapija: reikia žinoti tinkamus ir pavojingus eterinius aliejus, pasitelkti saugiuosius ir lengvinti nemalonius šio laikotarpio simptomus: pykinimą, raumenų spazmus, pienligę, vidurių užkietėjimą, o po gimdymo: randus, suskilusius spenelius, strijas...
  5. Eteriniai aliejai odos sveikatai ir problemoms - 04.05 Oda - bene tinkamiausias organas eteriniams aliejams priimti, per ją galime pasiekti ir kitus organus bei centrinę kraujotaką. Tačiau tikrai efektyviai galime spręsti pačios odos problemas: spuoguotumą, dermatitus, žvynelinę, raukšles, randus, infekcines ligas…
  6. Alerginiai susirgimai ir aromaterapija - 04.26 Alergija sergantiems žmonės nereikia bijoti eterinių aliejų ar augalinių substancijų. Reikia žinoti, kuriais galima ir tinka naudotis. O tikrai galima raminti odos sudirginimą, bėrimus, mažinti nosies gleivinės ar bronchų reakcijas, reguliuoti tokią svarbia mikroflorą. Kalbėsime apie alergines problemas kvėpavimo takuose bei odoje.
  7. Virškinimo sistemos susirgimai ir aromaterapija - 05.10 Kiekvieno žmogaus virškinio sistema su eteriniais aliejais bendrauja nuolat. Galime padidinti mus pasiekiančių eteriniu aliejų dozes ir poveikius, bei taip stimuliuoti virškinimo organų veiklą: fermentų gamybą, peristaltiką, mikrofloros sudėtį ir padėti sau sėkmingai ir sklandžiai virškinti.
  8. Aromaterapija vėžiniams susirgimams, sąnarių ligoms, kitoms sunkioms ligoms, sunkiai sergančių ligonių, senolių priežiūrai - 05.24 Sunkių ligų (vėžinių ir kitų ligų skausmui, nemigai, praguloms, radio- ar chemoterapijos pasekmėms, lėtinėms sąnarių ligoms ir kitoms sunkioms ligoms) simtomams lengvinti pasinaudokime aromaterapinėmis priemonėmis. O tokiais gyvenimo momentais, kai telieka paliatyvus gydymas, eteriniai aliejais gali padėti susitaikyti su ligos sunkumu, atsisveikinti, sumažinti kančias. Neveltui aromaterapiją pasaulyje plačiai naudoja sunkiai, beviltiškai sergančių ligonių ir senolių slaugai.
  9. Eteriniai aliejai sveikiems namams, namų ruošai ir buičiai - 06.07 Kokie esame, priklauso ne tik nuo to, ką suvalgome ar kaip mąstome, bet ir nuo to, kokiuose namuose gyvename: ar ten gera mūsų geriesiems mikrobams, ar nesiaučia pavojingi grybeliai ir cheminės medžiagos, ar mokame valyti orą ir pripildyti jį biologiškai aktyvių draugiškų molekulių, ar galime skalbti, valyti ir šveisti namus kvapiai ir saugiai? Paskaitoje sužinosite, kaip eterinius aliejus panaudoti namų jaukumui ir saugumui kurti.
  10. Eteriniai aliejai emocijų ir elgesio sutrikimams, nuovargiui, nemigai - 06.21 Šiems susirgimams siūlomas gana sudėtingas gydymas: cheminis arba psichoterapinis. Tačiau yra ir kitų būdų, o tarp jų ir aromaterapija. Artimo žmogaus pagalba ir eteriniai aliejai gali stebuklingai pakeisti psichinę sveikatą. Mokysimės gerinti miego kokybę, išvaikyti neigiamas depresyvias mintis, didinti dėmesingumą, nuraminti įsiaudrinusius vaikus.

 

SVARBU: būtina registracija ir išankstinis apmokėjimas. Dalyvių skaičius labai ribotas.
REGISTRACIJA: 8 610 20180 (skambinti darbo dienomis 11:00-19:00)

Esant svarbioms aplinkybėms, Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

KAINA: 12 Eur + mokestis už pasigamintus preparatus (pagal receptų sąrašą, kaina priklausys nuo recepto).
Mokant už visą pamokų ciklą iš karto: 10 Eur/pamoka.
VIETA: Šaltinių g. 22, Vilnius (Kvapų namai)
Dalyviams renginio dieną taikome 10% nuolaidą visoms prekėms (išskyrus alembikus ir garintuvus), apsiperkama prieš renginį.

---

Aromaterapijos mokslas ir menas įgalina mus naudotis augalų pasaulio galiomis ir išmintimi tiek malonumui, tiek sveikatos gerinimui. Eterinių aliejų ir kitų aromaterapinių medžiagų vartojimas - tai holistinis ir integralus sprendimas kiekvienai gyvenimo situacijai ar negalavimui.

Viena iš pagrindinių aromaterapijos savybių – jos saugumas - leidžia naudoti aromaterapiją individualiai, visiems, kas nori ir domisi.

Šio žiemos/pavasario pamokų konsultacijų ciklas padės geriau suvokti pagrindinių mus ištinkančių ligų grupių atsiradimo mechanizmus, surasti sveikimo kelius ir panaudoti aromaterapiją įvairusių susirgimų profilaktikai ir priežiūrai. Pasistengėme pamokų temoms parinkti pačias aktualiausias ligas, jų grupes ir situacijas, tikimės pamokose atsakyti į skaudžiausius ir aštriausius klausimus.

Pamokos susidės iš teorinės (valanda), ir praktinės dalies (valanda). Pastarosios metu galėsite pasigaminti pasirinktus preparatus (pagal receptų sąrašą, už atskirą mokestį, priklausomai nuo recepto).

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades