Natūralių kvepalų dirbtuvės Kaune. Paskutinės 2018 m. !!!

Norinčiuosius labiau pažinti parfumerijos sritį ir išbandyti save kuriant kvepalus kviečiame į trumpąsias dirbtuves. Dirbtuvių metu pradedančius kvepalų kūrėjus pakviesime artimiau susipažinti su natūralių kvepalų pasauliu, profesionaliai prisiliesti prie kvepalų kūrimo paslapties ir pamėginti įgyvendinti savo svajonę: susikurti sau ar dovanų unikalius, natūralius kvepalus iš aliejų.

Gruodžio 1 d., šeštadienį

Tema: Improvizacija švenčių tema

Tai paskutinės kvepalų dirbtuvės šiais metais Kaune, todėl kviečiame improvizuoti – naudosime populiariausias 2018 metų medžiagas, kurias naudojome kvepalų dirbtuvių metu. Tai prabangios gėlės, gaivūs citrusai, šilti prieskoniai, ambriniai ir smilkalų kvapo parfumeriniai ingredientai. Kiekvienam šventės kvapia kitaip: vienam – smilkalais, kitam – prieskoniais ir vaisiais, o trečiam – prabangia mediena. Pasidovanokite sau šventę, nepakartojamų akimirkų improvizuodami ir kurdami sau malonų kvapą. Tegul jūsų šventės būna kvapnios!

PROGRAMA:
• Susipažinimas su kvapų palete;
• Savo kvepalų formulės kūrimas;
• Kvepalų kūrimas.


LAIKAS:  11.00 val., trukmė ~ 3 h 

VIETA: Kvapų namai Kaune, Vilniaus g.37.

REGISTRACIJA: šiek tiek aukščiau šiame puslapyje.

KAINA: 30 Eur, sumokama registruojantis. Šią kainą sudaro paskaita, kvapų paletė, darbo priemonės, natūralios substancijos kvepalams, jūsų sukurti kvepalai. Dirbama mažoje, iki 10 žmonių grupėje, todėl vietų skaičius ribotas.

NUOLAIDA. Dirbtuvių dalyviams taikome 10 % nuolaidą visoms prekėms (išskyrus garintuvus).

Kvapų namai pasilieka teisę atšaukti renginį.

SVARBU! Prašome ateiti neprisikvėpinus – jūsų kvepalų aromatas trukdys jums (ir greta sėdinčiam kolegai) uosti substancijas ir dirbti su kvapų palete kuriant kvepalus.
Turėkite užrašų knygutę ir rašymo priemonę kvapų aprašymams ir formulei skaičiuoti.Daugiau apie Kvapų namų kvepalų dirbtuves

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades