Kvapų namų natūralūs lūpų dažai - pirmieji Lietuvoje

 

Tai modernioje Kvapų namų laboratorijoje gimę unikalūs lūpų dažai - rankų darbo, 100% natūralūs dažai iš augalinių aliejų, mineralų, molių.
Šie lūpų dažai yra pagaminti tik iš sveikatai nekenkiančių natūralių medžiagų, jas minimaliai pašildant ir niekaip kitaip neapdorojant.

Tokiais dažais padažytos lūpos atrodo natūraliai ryškios ir gyvos - dažai gražiai prisiderina prie kiekvienų lūpų spalvos. 

Lūpų dažų formulėje naudojami vaistingieji žolių ekstraktai leidžia juos priskirti prie lūpų balzamų - gyduolių. Lūpų dažų formulė harmoningai subalansuota, todėl šie lūpų dažai ne tik papuošia, bet maloniai gaivina, minkština, saugo ir puoselėja lūpas - „dėvėti” juos neįtikėtinai malonu.

Kvapų namų lūpų dažuose nėra jokių konservantų, techninių medžiagų ar sintetinių pigmentų, kuriais būtų siekiama pagerinti lūpų dažų išvaizdą. Juose taip pat nėra spiritinių ekstraktų ir jokių gyvūninės kilmės, išskyrus bičių vašką, produktų. Tad net patekę į burną - o tai neišvengiama - jie nekenkia sveikatai.

Stengėmės sukurti lūpų dažus, kurie turėtų išskirtinių savybių, siejančių juos su Kvapų namų nereklaminės kokybės, tikrumo ir natūralumo siekiais. Mielai juos naudojame ir pačios.

Lūpų dažų kolekcijoje - nepermatomi matiniai ir lengvesni skaidrūs dažai.Kvapų namų lūpų dažuose nėra jokių gyvūninės kilmės produktų (karmino) ir spiritinių vaisių ekstraktų. 

Šiuose lūpų dažuose nėra jokių konservantų, jokių techninių medžiagų, kuriomis būtų siekiama pagerinti lūpų dažų išvaizdą.
 

 

Susijusios prekės

Member since 2013.
International Federation of
Essential Oils and Aroma Trades